Z pasji do zdrowego trybu życia

Firma DIMED zrodziła się z pasji właściciela do zdrowego trybu życia, odżywiania, tematów związanych z odchudzaniem i poprawą własnej kondycji i ogólnego stanu zdrowia.

W obecnych czasach wielu z Nas (w tym ja jakiś czas temu) boryka się z problemami zdrowotnymi, nadwagą, brakiem aktywności, brakiem umiejętności i edukacji żywieniowej itp.

Obecne czasy to swoisty wyścig szczurów, w którym często zapominamy o swoim zdrowiu, nie tylko tym fizycznym ale i psychicznym, gdyż najważniejsze dla Nas to… przetrwać i nie dać się pokonać INNYM… ma to odzwierciedlenie nie tylko w naszej przyszłości, ale źle wpływa na nas „tu i teraz”.

Każdy ma takie same szanse

Zmiany, które każdy z nas może rozpocząć w kierunku poprawy swojej jakości życia, wyglądu, zdrowia zależą tak naprawdę tylko od nas samych – nie ma tutaj lepszych i gorszych – na starcie, każdy ma takie same szanse – liczy się motywacja i chęć dokonania zmiany, wytrwałość i zaangażowanie!

Przechodząc przez wszystkie te problemy, w następstwie zmiany w swoim życiu sam osobiście przekonałem się jak bardzo jest to ważne, jak wiele osób jeszcze oczekuje pomocy i liczy na „lepsze ja”.

Postanowiłem więc, zaangażować się w nowy projekt, który mimo pochłonięcia mnie całkowicie i wyssania ze mnie dosłownie ostatków wolnego czasu (którego wydawało mi się, że i tak już nie mam) tworzę dla was, aby każda osoba, która trafi na tą stronę miała poczucie, że znalazła się w miejscu nie tylko pasjonata zdrowego trybu życia, ale i znakomitego, zaangażowanego w swoją pracę fachowca od dietetyki i odchudzania.

Współpraca z lekarzami gwarancją bezpieczeństwa

Moimi atutami poza ciągłym kształceniem i byciem na bieżąco z nowinkami branży jest niewątpliwie współpraca z podmiotami medycznymi oraz lekarzami, która gwarantuje bezpieczeństwo i kompleksowość moich usług podopiecznym trafiającym pod moje skrzydła.

Idąc naprzeciw wielu z was stworzyłem też możliwość korzystania z moich usług zupełnie online w zakresie dietetyki, odchudzania, suplementacji oraz treningów personalnych – gdzie wszystko omawiamy na czacie, przez telefon, maila, Skypa.

Na wizytach poznasz skład swojego ciała i omówimy wszystko osobiście.

Wystarczy jeden krok

Wybór należy więc do Ciebie… musisz zrobić tylko pierwszy krok – zadzwoń, napisz, umów się na pierwszą wizytę!
Efekty mojej pracy (a właściwie Twojej) są gwarantowane, o ile podejdziesz do współpracy solidnie, z pełną motywacją i zaangażowaniem – znam swoje metody ciągle je doskonaląc na wielu szkoleniach i kursach – wiem jak to robić – przekonaj się na własnym ciele!

Masz pytania?