Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny

Pożyczka hipoteczna często mylona z kredytem hipotecznym posiada jedną, zdecydowaną różnicę – można ją przeznaczyć na dowolny cel, bank nie zapyta na co przeznaczymy środki otrzymane z pożyczki!

Ułatwione procedury

Nie będą potrzebne do rozliczenia żadne faktury, umowy zakupu itp – po prostu -jeżeli posiadasz nieruchomość w postaci domu, mieszkania, działki itp możesz pod ich zastaw (zazwyczaj to jedna z głównych form zabezpieczenia tego typu pożyczki) wziąć pożyczkę hipoteczną!

Masz działkę i oszczędności?

Pożyczka hipoteczna zazwyczaj jest oferowana na okres do 20 lat i na max 60 -70 % wartości nieruchomości – idealna dla osób które np. mają działkę, sporo odłożonych pieniędzy na budowę ale jednak zabrakło na wykończenie – wtedy bez zbędnych formalności mogą w stosunkowo szybkim czasie uzyskać potrzebną pomoc.

Sytuacji, w której szczególnie polecana jest pożyczka hipoteczna jest oczywiście więcej – chcesz sprawdzić co jest najkorzystniejsze w Twojej sytuacji? Skontaktuj się ze mną już dzisiaj – to nic nie kosztuje.

Kontakt ze mną spowoduje przekierowanie Cię z Twoją potrzebą finansową do jednej z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Masz pytania?