Dobierz z pomocą specjalisty

Kredyt konsolidacyjny to kredyt niosący za sobą bardzo duże, pozytywne konsekwencje finansowe, jednak źle dobrany może wyrządzić więcej problemów niż pożytku, dlatego bardzo istotne jest, aby w jego doborze pomogli specjaliści mający do wyboru ofertę wszystkich banków.

Kredyt konsolidacyjny można dodatkowo (dużo tańsza opcja) zabezpieczyć hipoteką, dzięki czemu przyznanie kredytu będzie sporo łatwiejsze.

Korzyści z kredytu konsolidacyjnego

Jakie podstawowe korzyści daje skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego?

 • Przede wszystkim poprawa zdolności kredytowej – zamieniasz kilka droższych zobowiązań w jedno, z dużo niższą ratą.
 • Masz jedną ratę, do spłaty w jednym banku – często zyskujesz też na prowadzeniu rachunku bankowego, gdyż niejednokrotnie banki do różnych kredytów dorzuciły Ci „darmowe” konta lub inne produkty, za które w efekcie końcowym zapłaciłeś z własnej kieszeni.
 • Spłata rozłożona na dłuższy czas dzięki czemu dużo niższa rata.
 • Oprocentowanie zazwyczaj niższe niż przy kredycie gotówkowym na dowolny cel ponieważ w kredycie konsolidacyjnym jasno określasz w banku na co przeznaczony jest kredyt, zyskujesz na wiarygodności – kwota kredytu idzie bezpośrednio na rachunki do spłat Twoich obecnych kredytów, uwalniając Twoją zdolność kredytową.
 • Możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel.
 • Możliwość kredytowania bez zabezpieczeń i poręczycieli.
 • Kredytem konsolidacyjnym możesz wyjść z tzw. spirali zadłużenia gdyż możesz nim spłacić:
  – kartę kredytową
  – limit w koncie
  – kredyty ratalne
  – kredyty gotówkowe
  – pożyczki hipoteczne
  – kredyty konsumenckie na zakup towarów
  – kredyty samochodowe

Uwolnij swoją zdolność kredytową

Podsumowując kredyt konsolidacyjny to produkt, który wielu osobom może pomóc uwolnić zdolność kredytową oraz wyjść ze spirali zadłużenia, nie obciążając tym znacznie budżetu domowego.

Skontaktuj się ze mną i dowiedz się jaka forma finansowania jest najbardziej dopasowana do Twoich potrzeb!

Kontakt ze mną spowoduje przekierowanie Cię z Twoją potrzebą finansową do jednej z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Masz pytania?