Wymierne korzyści

Maksymalne oszczędności

Satysfakcjonujące zyski

Bezpieczne życie

 

Kwestie kredytowe, inwestycyjne i ubezpieczeniowe w jednych budzą strach, a dla innych są szansą na lepsze życie. Pomogę Ci podjąć najsłuszniejszą decyzję oraz wybrać najlepszą ofertę, a także podpowiem Ci, w jaki sposób powinieneś zarządzać własnymi finansami.

 

Kredyty – wspólnie zrealizujemy Twoje życiowe plany

 

Wsparcie finansowe, umożliwiające realizacje swoich planów, zarówno tych związanych z życiem prywatnym, jak i biznesowym. Ze względu na szeroką ofertę kredytową dostępną na rynku oraz rodzaje kredytów, zapoznając się dogłębnie z poszczególnymi kredytobiorcami, można wybrać dla siebie atrakcyjną ofertę, wpisującą się w indywidualne potrzeby. Do najpopularniejszych rodzajów kredytów należą:

  • Kredyty gotówkowe: są to kredyty przeznaczone na dowolny cel, np. remont mieszkania, wyjazd wakacyjny czy zakupy. Otrzymuje się je na podstawie dochodów kredytobiorcy, chociaż niektóre banki proponują atrakcyjną ofertę bez weryfikacji zarobków, najczęściej jest to propozycja dla klientów banku. Spłata odbywa się w ratach, których wysokość uzależniona jest od konkretnej oferty.
  • Kredyty hipoteczne: to kredyty przeznaczone na zakup mieszkania, domu, działki bądź też innej nieruchomości. Hipoteka stanowi zabezpieczenie kredytu, który jest kredytem długoterminowym, spłacanym w ratach nawet do 35 lat. Aby uzyskać wsparcie kredytowe, konieczne jest posiadanie nieruchomości na własność.
  • Kredyty inwestycyjne: kredyt długoterminowy przeznaczony na realizację konkretnej inwestycji, zarówno materialnej jak i niematerialnej.
  • Kredyty obrotowe: dedykowane osobom z własną firmą. Kredyt przeznaczony jest na sfinansowanie bieżących potrzeb, związanych z konkretną działalnością gospodarczą.

*Kontakt ze mną w sprawie finansowania spowoduje przekierowanie Cię z Twoją potrzebą finansową do jednej z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Ubezpieczenia – w trosce o Twoje spokojne życie

 

Ubezpieczenie jest umową zawartą pomiędzy klientem, a ubezpieczycielem, w której to ubezpieczyciel zobowiązany jest do wypłacenia należytej sumy pieniędzy w razie wypadków czy zajść, których dotyczy ubezpieczenie. Najważniejszym z nich jest ubezpieczenie na życie, które chroni nie tylko klienta, ale też jego rodzinę.

 

Inwestycje – skuteczne i aktywne powiększanie kapitału

 

Terminem inwestycja określa się nakład gospodarczy, przeznaczenie środków finansowych na powiększenie, odtworzenie lub utrzymanie zasobów finansowych. Inwestowanie jest tylko wtedy opłacalne, kiedy dobrze zrozumiemy i określimy swoje potrzeby, uświadomimy sobie, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujemy, a także nauczymy się przewidywać konsekwencje naszych czynów i będziemy przygotowani na monitorowanie sytuacji na rynku.

Dojeżdżamy do Klienta !

Jestem do Twojej dyspozycji!

Masz pytania?